View on Suumo ↗
¥4,500,000
(~$30,000 USD)
高遠町西高遠相生 450万円
Rank: 49
Photos (20)
Property Details
Location
📍 長野県伊那市高遠町西高遠相生487-1
Layout
7DK+S(納戸)
Land Area
1021.53 m² (10996 sq ft)
Building Area
181.69 m² (1956 sq ft)
Year Built
1971 (55 years old)
Nearest Station
伊那市
Ranking Breakdown (Score: 49)
+20: 20 photos — excellent coverage
+8: Moderate price: ¥4,500,000
+10: Large lot: 1021.53m²
+7: Very spacious: 7DK+S(納戸)
+4: Great value: ¥4,405/m²